Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Акушер-гінеколог Юлія Справка — спікер форуму Superwoman

У серпні в Одесі пройшла конференція Superwoman — перший в Україні форум у форматі Women2Women, створений жінками спеціально для жінок.

У фокусі даної події були питання пов’язані з самореалізацією, кар’єрою, підприємництвом та здоров’ям. Спікери ділились історіями власного успіху, а на групових нетворкінгах присутні могли знайти нові ідеї або можливості для досягнення власних цілей.

Спікером форму, зокрема, виступила акушер-гінеколог, експерт новітніх методів бьютіфікаціі в гінекології та спеціаліст з лазерних методів лікування в гінекології Медичного дому Odrex — Юлія Справка.

Тема виступу Юлії Валеріївни — «Жінка в ритмі великого міста: як поєднувати красу та сексуальне здоров’я».

Під час доповіді Юлія Справка поділилась власним досвідом роботи з пологами та проблемами зі здоров’ям після, розглянула загальні питання здоров’я сучасної жінки, сексуальні проблеми після народження дитини та розповіла про сучасні методики лікування. Зокрема Юлія Валеріївна ознайомила присутніх з лазерною гінекологією та розповіла про переваги даного методу лікування.

Детально про напрямок лазерної гінекології в Медичному домі Odrex ви можете прочитати на нашому сайті.

Записатись на консультацію Юлії Валеріївни ви можете через мобільний додаток, форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.