Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
Личный кабинет

Для чого використовують лазерну терапію в гінекології? Консультує акушер-гінеколог Юлія Справка

Продовжуємо розповідати про естетичну гінекологію та лазерні технології разом із акушером-гінекологом Юлією Справка.

Які є напрямки лазерної терапії в гінекології?

  • Інтимна пластика після пологів. Лазерний термоліз — це можливість розірвати зв’язок між материнством і зіпсованою фігурою. Після травматичних або множинних пологів, травмування фасциальних структур і сухожильного центру промежини виникає абсолютно природний запит на корекцію зовнішнього вигляду вульви і піхви.
  • Поліпшення естетики та сексуальної функції. Створення бажаного зовнішнього вигляду або відновлення втрачених контурів потребує абсолютно індивідуального плану, і він завжди комплексний. Основна лазерна методика, яку ми використовуємо — це протокол MonaLisa Touch: лазер впливає безпосередньо на слизову піхви, підвищуючи тонус, стимулюючи трофіку тканин і відновлення колагену, покращуючи кровопостачання області і чутливість. У комплексі з корекцією дефіцитних станів, рівня гормонів і психотерапією ефект приголомшливий.
  • Корекція шрамів, післяопераційних дефектів, стрий і розтяжок. Лазерна шліфовка рубців — добре вивчена і давно відома процедура, з кожним роком з’являється все більше даних про її ефективність, удосконалюються технології і майстерність лікарів. Для максимально акуратного результату ми використовуємо технології МоnaLisaTouch або DOT.
  • Усунення гіперпігментації та відбілювання. Гіперпігментація розвивається внаслідок метаболічних порушень, дисгормональних станів, вагітності, хронічного травмування шкіри промежини, прийому лікарських препаратів — причин безліч, і багато пацієнток давно мріють про корекцію. Лазер видаляє поверхневий епітелій, що містить меланін, додатково гінеколог може призначити корекцію рівнів гормонів, низьковуглеводний протокол в харчуванні, доглядові процедури.
  • Сучасне рішення нетримання сечі. Хоча говорити саме про лікування нетримання ми не можемо, лазер допомагає тимчасово усунути неприємні симптоми. Це особливо актуально для жінок після пологів, а також в пре- або менопаузі, для тих, кому не рекомендовано проводити хірургічне лікування. У таких випадках ми використовуємо протокол MonaLisa Touch, а вже в подальшому — тренування м’язів тазового дна і необхідні методики лікування — медикаментозні або хірургічні.

Детальніше про напрямок лазерної терапії в гінекології читайте за посиланням.

Будь-якій процедурі передує консультація гінеколога-естетиста, який ретельно вивчить бажання жінки та запропонує варіанти лікування. Юлія Валеріївна Справка — експерт в новітніх методах бьютіфікаціі в гінекології, проходила профільні тренінги, майстер-класи, а також викладала лазерні технології в гінекології. Лікар допомагає тим, кого турбують зміни після пологів — естетичні та функціональні, втрата чутливості, дискомфорт в інтимній зоні або вроджені нюанси, які хотілось би змінити.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.