Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Комплексне обстеження жіночого здоров’я у Поліклініці всієї сім’ї на Сахарова

У нас є приємна новина для жінок. У Поліклініці всієї сім’ї Odrex на Сахарова, 1б/2 діє комплексний скринінг жіночого здоров’я: консультація гінеколога, УЗД малого таза, кольпоскопія та ПАП тест — 1800 грн. Консультують у рамках пакету акушер-гінекологи Юлія Справка та Юлія Тростянська.

Переваги цього пакету в економії часу та коштів. Комплексне обстеження, яке жінкам рекомендовано проходити раз на рік, здебільшого містить саме такі дослідження. Пацієнти мають змогу обрати день та час консультації, навіть якщо це субота. Та вирішити свої питання за один візит.

Жінки часто відчувають себе вразливими, коли зіштовхуються з гінекологічними проблемами. Тому у Поліклініці створені умови, аби під час консультації та досліджень пацієнтка не відчувала сором або дискомфорт.

Нагадаємо, що регулярний скринінг свого здоров’я, шанс вчасно виявити та вилікувати безліч гінекологічних хвороб. Ми, своєю чергою, завжди діємо в інтересах пацієнток: назначаємо лише потрібні дослідження, користуємось доказовою медициною, а для лікування використовуємо перевірені препарати. Задача не просто вилікувати захворювання, а допомогти жінці зрозуміти свій організм та жити у злагоді з ним.

За потреби у Медичному домі Odrex надають не лише амбулаторну допомогу, а й хірургічну, або з використанням таких методів, як лазер. Для цього у нашій команді є спеціалісти різних профілів: акушер-гінекологи, гінекологи-ендокринологи, хірурги-гінекологи, онкогінекологи, рентгеноендоваскулярні хірурги.

Детально про Поліклініку всієї сім’ї на Сахарова.

Записатись на гінекологічне обстеження ви можете в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

*Вартість вказана станом на 13.12.2021 і може змінюватись з плином часу. Медичні послуги надаються за адресою: Поліклініка всієї сім’ї Odrex, вул. Академіка Сахарова, 1б/2.