Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лазерне лікування в гінекології: рішення, про які ви не знали. Інтерв’ю акушер-гінеколога Юлії Справки в ефірі телеканалу Думська

Використання лазерних методик в лікуванні гінекологічних та естетичних проблем вже тривалий час користується популярністю у багатьох розвинутих країнах. Обумовлено це високими результатами, а також легкістю перенесення процедур пацієнтками. Детальніше про ці методики у ефірі програми «День на Думській» розповіла експерт новітніх методів бьютіфікаціі в гінекології та акушер-гінеколог Медичного дому Odrex — Юлія Справка.

Дискомфорт, естетична незадоволеність, відчуття сухості та інші проблеми супроводжують значну частину жінок, які вже здебільшого звиклись зі своїми станами. Але рішення є, воно безболісне, не потребує хірургічного втручання, виконується у декілька нетривалих процедур. Потрібно лише підібрати ефективний варіант. Юлія Валеріївна детально розповіла, які методи ми використовуємо в Odrex та які переваги у пацієнток. Ще більше цікавого можна дізнатись у відео, адже там є відповіді й на наступні питання:

• Які є рішення для жінок після пологів або оперативних втручань?
• Що може викликати гіперпігментацію та як позбутись цієї проблеми?
• Лазерне лікування потребує перебування у стаціонарі та як часто потрібно навідуватись до лікаря?
• Чи давно лазерну гінекологію практикують в Україні та які переваги такого лікування?
• На що мають пацієнтки звертати увагу при виборі методики, яким має бути обладнання та який апарат саме в Odrex?
• Розмежованість спеціальностей часто плутає жінок: як розібратись та які симптоми мають говорити про необхідність звернення до гінеколога-естетиста?

Детальніше — в інтерв’ю Думська TV.
Дізнатися більше про гінекологію в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/department/gynecology/
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/spravka-yuliya-valerievna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.