Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Ловити ротом сніжинки та не хворіти: як підтримувати здоров’я дітей взимку. Інтерв’ю педіатра Андрія Дечко в ефірі 7-го каналу

Дитячий імунітет для деяких батьків ніби червона хустка для бика. Ми все думаємо, що його можна поліпшити вітамінами чи різними комплексами. Насправді все доволі просто, аби дитина була здоровою, їй треба бувати на повітрі, гармонійно харчуватись та власними ручками чи носом знайомитись з природою. Про батьків і дітей, дієві засоби підтримки здоров’я малечі та непотрібні перестороги розповів консультуючий педіатр Медичного дому Odrex — Андрій Дечко.

Де знайти кнопку стоп: при знайомстві з новим колективом дитина буде хворіти, але як зрозуміти, що вже досить? Крім один з одним малюки знайомляться з вірусами та бактеріями, що передають ніби естафету між собою. Ще раз наголошуємо, що це нормально. Так організм навчиться виробляти власні антитіла та механізми боротьби з хворобами. Від тяжких станів дитину захищає планова вакцинація, тому її розпочинають з перших днів життя.

Ще багато цікавих питань розглянуто у відео, а саме:

• Що має складати раціон малюка взимку?
• Не боятись холоду: прогулянки на свіжому повітрі, провітрювання кімнати, холодні напої та чи можна їсти сніг: чому це потрібно для імунітету дитини?
• ГРВІ: скільки має протікати та як відрізнити від інших вірусних захворювань?
• Як проявляється переохолодження у дитини?
• Лікування: чим загрожує безконтрольний прийом антибіотиків та яким має бути відновлення після курсу таких ліків?

Детальніше — дивіться в інтерв’ю.
Дитячий стаціонар «Одрік» приймає малюків від 1 місяця, дізнатись більше про нього можна за посиланням: https://odrex.ua/department/kids-in-patient-facility/
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/ua/app/, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00- 30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.