Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Найголовніше про рак нирок. Інтерв’ю Олександра Конопко в ефірі каналу Думська ТВ

Щорічно у другий вівторок березня відмічають Міжнародний день нирки. Від захворювань нирок страждає понад 850 мільйонів людей у світі, при цьому більшість навіть не здогадується про наявність проблем у роботі органу. Для підтримки здоров’я нирок потрібно проходити консультацію уролога та здавати базові лабораторні аналізи.

Інколи у нирковій тканині виникають небезпечні утворення, що можуть стати злоякісними. Про фактори ризику, симптоми, діагностику та лікування цих утворень в ефірі Думської ТВ розповів керівник напрямку урології, онколог-уролог Медичного дому Odrex — Олександр Конопко.

Нирки виконують понад 40 важливих функцій у нашому організмі. Виникнення утворень у клітинах нирок може призвести до важкого погіршення стану, необхідності радикального видалення нирки та ниркової недостатності у майбутньому. Олександр Вільєвич розповів про головні етапи розвитку хвороби та відповів на такі питання ведучих:

• Які функції нирки виконують в організмі?
• Що призводить до виникнення пухлин та які найголовніші фактори ризику?
• Чи можуть доброякісні утворення, наприклад кісти переростати в онкологічне захворювання?
• Яким чином проходить хірургічне лікування: чи потрібно повністю видаляти нирку?
• До яких обмежень призводить видалення нирки та як боротися з нирковою недостатністю?

Детальніше дивіться в інтерв’ю каналу Думська ТВ.

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті: https://odrex.ua/ru/specialists/konopko-aleksandr-vilevich/