Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Нова пропозиція: скринінг судин + консультація судинного хірурга за зниженою ціною

Пропонуємо новий пакет послуг – скринінгове ультразвукове дослідження з інтерпретацією та консультацією судинного хірурга за ціною всього 1000 гривень* (замість 1970 гривень).

Дослідження та прийом проводить завідувач хірургічного відділення Філатова, ангіохірург вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент Михайло Чехлов. Лікар є членом Європейської асоціації судинних хірургів (ESVS).

Ось перелік патологій, які лікує Михайло Володимирович:

  • варикозна хвороба,
  • атеросклероз,
  • трофічні виразки,
  • лімфостаз,
  • судинні «зірочки» тощо.

Михайло Володимирович працює з усіма сучасними методами лікування варикозу, як радіочастотно, так і лазером. Також проводить склеротерапию (безопераційне лікування варикозу). Метод обирає лише після ретельної діагностики.

Лікування допомагає забути про відчуття важкості в ногах, набряклість, швидку втомлюваність та м’язовий біль. Тим, хто помічав у себе такі симптоми, не варто відкладати звернення до фахівця – вони можуть свідчити про судинні захворювання, страждати на які можна роками, а вирішити проблему – буквально за кілька годин. Варикоз тягне за собою втрату еластичності стінок судин, розширення і деформацію вен аж до виникнення тромбів. Також важливо, що терапія повертає естетичний вигляд вен, оскільки прибирає візуальні зміни.

Зауважте, що дослідження проводиться скринінгове – тобто лікар використовує УЗ для визначення необхідної тактики лікування.

*Пропозиція дійсна з 11.12.2023 по 31.01.2024. Вартість може змінюватись з плином часу. Послуга діє за адресою: Одеса, вул. Філатова, 38.

Записатись на консультацію та обстеження до Михайла Володимировича можна через форму на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.