Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Урологічні онкологічні захворювання. Інтерв’ю завідувача урологічним відділенням Odrex Олександра Конопко в ефірі телеканалу Думська ТВ

У 1999 році група молодих людей з Австралії започаткувала кампанію зі збору коштів для вивчення раку простати під назвою «Movember». Протягом місяця молоді люди відрощували вуса, і крім збору коштів проводили заходи з залучення уваги до проблеми здоров’я чоловіків. З цього часу листопад в усьому світі вважають місяцем підвищення обізнаності про рак простати та інші онкологічні захворювання.

Про урологічні онкологічні захворювання в ефірі Думська ТВ розповів завідувач урологічним відділенням, уролог, онколог Медичного дому Odrex — Олександр Конопко.

Зокрема, під час ефіру ведуча та Олександр Вільєвич обговорили:
• Які особливості раку передміхурової залози та наскільки він розповсюджений?
• Пацієнти з онкологією урологічного профілю — завжди літні люди?
• Що таке аналіз ПСА?
• Що таке клінічно важливий рак?
• Чи може вазектомія стати причиною появи злоякісного утворення?
• Чи може лікування раку призвести до неприємних наслідків: нетримання сечі, проблем зі шлунком та кишківником, втрати ерекції?
• Які є варіанти хірургічного лікування?

Рак передміхурової залози, або рак простати — це злоякісна пухлина покривного епітелію. Сьогодні ця хвороба посідає друге місце в сумному рейтингу смертності чоловіків від онкозахворювань, поступаючись лише раку легенів. Дуже важливо кожному пацієнту вчасно спостерігатись у лікаря.

Рекомендації, що можуть врятувати життя — в інтерв’ю телеканалу Думська ТВ.

Детально про напрямок урології в Odrex: https://odrex.ua/department/urology/

Записатись на консультацію до Олександра Вільєвича ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/konopko-aleksandr-vilevich/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.