Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

16 жовтня — Всесвітній день анестезії

16 жовтня ми святкуємо Всесвітній день анестезії, або World Anaesthesia Day.

Лікарі Медичного дому Odrex проводять анестезію пацієнтам під час операцій, малоінвазивних втручань та при проведенні досліджень. Ми допомагаємо підібрати оптимальний вид анестезії для кожного з випадків та враховуємо індивідуальні особливості кожного пацієнта. Наша місія — Regens Defendo — «Керуючи, захищаю».

Проведення оперативних втручань завжди супроводжується застосуванням засобів знеболення, які знижують або повністю позбавляють чутливості тканини, полегшують хірургічне втручання та рятують пацієнтів від страждань. Крім знеболення, під час операції, анестезіологи стежать за диханням пацієнта, роботою головного мозку, іншими життєво важливими показниками, оцінюють ситуацію та швидко реагують, піклуючись про безпеку пацієнта. Хірурги довіряють їм свою роботу, пацієнти — своє життя.

Як розвивається напрямок анестезіології в Odrex?

За останній рік наша команда виконала 14 600 послуг, серед яких — 5 900 анестезіологічних забезпечень. В роботі спеціалісти відділення анестезіології постійно впроваджують нові міжнародні шкали, протоколи та методики в практику.

Цього року ми зробили значний ривок у напрямку дитячої анестезіології. До команди долучились нові дитячі фахівці, ми почали проводити наркоз у пацієнтів від 1 місяця, госпіталізувати найменших пацієнтів — цьому сприяє активний розвиток дитячої хірургії в Odrex.

У дітей є свої анатомо-фізіологічні відмінності, особливо у пацієнтів неонатального профілю. Малі, що потрапляють до лікарні, частіше загалом здорові, але в них трапилась травма або інфекція, або інша суттєва несприятлива подія — це великий стрес для організму і допомога потрібна вузькоспеціалізована. Дітям нерідко потрібна седація і під час діагностики: навіть такі безболісні процедури, як МРТ або УЗД можуть викликати сльози, тривогу та неспокій: тоді, що провести точну діагностику чи маніпуляцію, потрібна допомога дитячого анестезіолога.

Часто нам доводиться проводити анестезію пацієнтам з COVID-19 при невідкладних операціях, що має свої особливості та складності. Такі операції більш ризиковані як для пацієнта, так і для анестезіологів та всієї команди, оскільки існує ризик інфікуватись. Особливу увагу приділяють безпеці дихальних шляхів, які є дуже вразливими. Крім того, інтубація та екстубація таких пацієнтів є значно складнішою.

На базі Медичного дому Odrex створена і не перший рік працює кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету. У рамках співпраці з Одеським національним медичним університетом наші лікарі проводять лекції для інтернів кафедри анестезіології. Також в Medical Hub Odrex ми щороку проводимо конференції, семінари та тренінги з анестезіології. А цього року наші анестезіологи проводили численні майстер-класи з надання базових реанімаційних заходів для команди Odrex.

Сьогодні ми вітаємо всіх анестезіологів Медичного дому Odrex! Дякуємо вам за щоденну кропітку працю, бажаємо здоров’я та твердої впевненості в собі і в своїх силах. Ви саме ті лікарі, з якими хочеться засинати та просипатись!