Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
27.06.2022

Хотілося б виразити щіру подяку лікарці Справка Юлії Валеріївні за професійний підхід та увагу, яка мені приділяється впродовж усього лікування. Проходжу курс на апараті « Монна Ліза». Маю опущення матки, що , знана річ, приводить до неконтрольованого сечовипускання та багатьох інших неприємностей. Після першої ж процедури лазерної корекції на вищеназваному апараті побачила неочікувано великий результат. Дуже рекомендую цю процедуру і Юлію Валеріївну як спеціаліста!

Анонім

27.06.2022

У жовтні 21 року звернулась з цілим букетом симптомів та проблем зі здоров’ям. Високий тиск, швидкий набір ваги і купа інших.Дякую за таке ефективне лікування. Все стало на свої місця. Тиск нормалізувався.На даний момент вага мінус 28 кг. Ніби помолодшала на років десять. Дякую за професіоналізм на чуйність Веронікі Григорівні. Бажаю міцного здоров’я та довголіття)))

Шейка Татьяна Иосифовна

27.06.2022

Я не любитель писать отзывы, но тут я не могла пройти мимо. Лежала я в Одрексе в марте 2022 г. Попала я в тяжелое для страны время и со своими проблемами. Но мне безумно повезло что я попала в руки суперпрофессионалов это урологи Конопко Александр, Волков Александр и гинеколог Соловей Станислав. Это люди, которые стараются все сделать чтоб вылечить пациента. Много раз наблюдала как после операций врачи уделяют внимание каждому больному даже в свои выходные дни. Они не только профессионалы с большой буквы, но и добрые, отзывчивые люди.

Игнатенко Елена Васильевна

27.06.2022

Хочу висловити слова подяки чудовому і уважному лікарю, професіоналу своєї справи Русакову Віталію Вікторовичу

Чеботаєва Алла Михайлівна

27.06.2022

Огромная благодарность Махатадзе Давиду Шамилевичу. Доктор от Бога! Этим все сказано. Также хочу поблагодарить молодого хирурга Русакова Виталия Викторовича. Он грамотный, внимательный и добрейшей души человек. Спасибо всему персоналу Одрекса за то, что нас не бросили в это время. Всем здоровья!

Фоменко Татьяна Ивановна