Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
21.06.2024

У мами стався геморагічний інсульт. Стан був дуже важкий – в обласній лікарні їй зробили трепанацію черепа, потім вона 3 тижні провела у реанімації. Нам порадили звернутися в Медичний дім на реабілітацію – зручно, що тут послуги надають за державною програмою, бо нам це було б важко оплатити. Мамі вже легше, вона розмовляє, але на жаль, ходити самостійно поки не може – ми сподівалися, що вона хоча б з паличкою зможе йти, але поки дива не сталось. Втім ми в жодному разі руки не опускаємо і здаватися не збираємось, через деякий час знову постараємось приїхати і продовжити заняття. Ми дуже задоволені ставленням – всі привітні та дбайливі. Сервіс тут на найвищому рівні

Іван

28.05.2024

Вельмишановний пане Ростиславе Володимировичу. Звертаюся до вас із проханням відзначити роботу таких ваших працівників, як реабілітолог Микола Віталійович. Він працював зі мною з першого дня і дотепер дуже коректно. Молоді реабілітологи Микита та Валерій не залишили мої прохання без уваги. Вони зовсім скоро стануть у ряди досвідчених спеціалістів, адже усвідомлюють головне у роботі — беззаперечно йдуть на допомогу. Жодного разу не відмовляючи ніколи і нікому. Та вони мають перед собою чудовий зразок і приклад. Це ви, Ростиславе Володимировичу! Знаходячись у залі цілодобово, ви без роздумів кидаєтеся до того, кому це потрібно. За це вам велика шана і особлива подяка. Також завдячую медсестрам та усім лаборантам фізіотерапевтичного відділення. Велика шана та подяка!

Лисянська Світлана Іванівна, 72 роки.

14.05.2024

Олена Сергіївна Федорова вела мою вагітність починаючи з 30 тижня. Вона проявила себе як висококваліфікований лікар, який може дати відповідь на будь-яке питання!

Зеленецька Карина Вадимівна

14.05.2024

Хочу подякувати, гінекологу Федоровій О.С. за ведення моєї вагітності. Дуже приємний, освічений лікар, все доступно пояснює, як кажуть, людина на своєму місці. Завжди на зв’язку. Вміє позитивно налаштувати. В мене міома матки, але завдяки Олени Сергіївни, її порадам, направленням завчасно на збереження, вагітність пройшла досить легко. Дякую Вам!

Рибак Олена Анатоліївна

14.05.2024

Хочу висловити подяку за ведення вагітності!від кожного візиту до лікаря залишались лише позитивні емоції Олена Сергіївна завжди за звʼязку,у важкий час миттєво надала рекомендації ,допомогу та заспокоїла що сприяло збереженню вагітності.щіро рекомендую звертатись до лікаря з веденням вагітності!

Ставицька Лариса Анатоліївна