Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Программа медицинских гарантий

Безоплатні послуги в приватній лікарні Одеси

Odrex співпрацює з Національною службою здоров’я України — разом ми робимо передову медицину доступною кожному

Послуги та процедури

Завдяки програмі «гроші йдуть за пацієнтом» до медичних закладів. Це означає, що кожну проведену послугу в рамках договору з НСЗУ оплачує держава.

Детальніше про Програму медичних гарантій в Odrex

Безкоштовне медичне обслуговування в Медичному домі в рамках Програми медичних гарантій — це доступні технології, сучасні міжнародні протоколи та сервіс найбільшого приватного медичного центру Півдня України. Ми завжди прагнемо застосовувати найновіше, найточніше, найефективніше обладнання, досвід та методи, і хочемо зробити їх доступними для якомога більшої кількості українців.

Лікування гострого інфаркту

При інфарктному стані важливо якнайшвидше викликати швидку, дістатися лікарні і почати лікування — стентування. Тоді ми збережемо найбільшу кількість серцевих клітин. В Odrex можна шпиталізуватись 24/7. Держава сплачує пакет послуг, що необхідні пацієнтові з гострим коронарним синдромом: коронарну ангіографію, лабораторні дослідження, стентування, цілодобовий моніторинг і стаціонарне лікування у гострому періоді.

Лікування гострого інсульту

За цим напрямком допомога надається 24/7, звернутись можна через будь-яку швидку допомогу. В пакет безоплатного лікування входить все необхідне для вирішення найгострішого етапу: КТ головного мозку, лабораторні дослідження, лікуванн (тромболізис, тромбаспірація або тромбекстракція за показаннями, цілодобовий моніторинг у стаціонарі (зокрема палата та харчування).

Декларація з лікарем

Сімейний лікар терапевт або педіатр, з яким підписана декларація, надаватиме ряд безоплатних послуг: консультації, вакцинації, певні аналізи, видача рецептів, довідок, оформлення документації, направлення на обстеження.Договір можна укласти у відділі продажів, який розташований на першому поверсі будівлі Медичного дому Odrex за адресою: вулиця Розкидайлівська 69\71. А також в Поліклініці всієї сім’ї у «Райдужному» 19\2, на Сахарова, в Южному, в Чорноморську. Залишити заявку на укладання декларації

Мобільна паліативна допомога

Паліативна допомога спрямована на покращення якості життя пацієнтів із важкими захворюваннями. Команда відділення мобільної паліативної допомоги Odrex завжди на зв’язку зі своїми пацієнтами, а раз на тиждень виїздить до них додому. За наявності електронного направлення від сімейного лікаря (або лікаря, який веде пацієнта) усі ці послуги – безоплатні за програмою НСЗУ.

Амбулаторна фізіотерапія та реабілітація

В Реабілітаційному центрі Odrex працює досвідчена мультидисциплінарна команда. За показаннями можна безоплатно пройти курс реабілітації: для пацієнтів із хронічними болями, вродженими патологіями, після травм, тривалих захворювань, хірургічних втручань та з іншими станами. Програму реабілітації формує лікар фізичної та реабілітаційної медицини: він проводить оцінку стану, розписує курс процедур, оцінює їх ефективність тощо.

Діагностика, лікування та супровід пацієнтів з ВІЛ

Інфекціоніст Odrex проводить безоплатні консультації та супроводжує пацієнтів з вірусом імунодефіциту людини. Сюди входить видача АРВ-терапії, моніторинг перебігу ВІЛ-інфекції, ефективності АРТ та наявності побічних реакцій на лікарські засоби, профілактика опортуністичних інфекцій тощо.

Истории пациентов

Сергей Анатольевич

Диагноз

Острый передне-распространенный инфаркт миокарда

Лечение

Стентирование тромбированной передней нисходящей артерии

Екатерина Петровна

Диагноз

Острый инфаркт

Лечение

Стентирование

Віктор

Диагноз

Інсульт, супутня коморбідна патологія у вигляді цукрового діабету та гіпертонічна хвороба

Лечение

Тромболізис

Тетяна Милимко

Диагноз

Декларація з лікарем

Лечение

Вакцинація

Статьи по теме

Всемирный день сердца 2022

Q&A об антибиотиках по рецепту