Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

4th Odrex Bariatric Meeting

У п’ятницю та суботу ми провели в Medical Hub Odrex четверту 4rd Odrex Bariatric Meeting. Конференція проходила в онлайн та офлайн форматі.

Протягом двох днів були представлені доповіді, а також практичні майстер-класи і передові методики лікування у вигляді Live-surgery — всі учасники в прямому ефірі спостерігали за проведенням операції.

У фокусі конференції були актуальні питання баріатрії, метаболічної хірургії в лікуванні цукрового діабету 2 типу, досвід лікування, представлений міжнародними експертами, дискусії і жива хірургія.

Захід був присвячений радикальній боротьбі з ожирінням і цукровим діабетом, пройшов за участю провідних фахівців баріатричної хірургії з Німеччини, Ізраїлю, США та України.

Odrex Bariatric Meeting пройшла у співпраці з Українською асоціацією баріатричних хірургії, Центром хірургії ожиріння (Саксенхаузен, Німеччина), Асоціацією сімейної медицини Одеського регіону та Одеським медичним інститутом Міжнародного гуманітарного університету.

Ділимося з вами фоторепортажем і чекаємо вас на наступних заходах Медичного дому Odrex!

Дізнатися більше про баріатричну хірургію в Медичному домі Odrex можна на сайті.

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом »на нашому сайті.