Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

8 вересня — Всесвітній день фізичної терапії

8 вересня за ініціативою Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (World Confederation for Physical Therapy) ми святкуємо Всесвітній день фізичної терапії, День фізичного терапевта, Міжнародний день фізіотерапії.

Щодня у всьому світі фізіотерапевти допомагають тисячам людей відновити працездатність, а правильно підібрана терапія та процедури допомагають пацієнтам швидко повернутись до звичного життя.

В Медичному домі Odrex спеціалісти фізіотерапевти та реабілітологи проводять для наших пацієнтів відновне лікування після інсультів, травм, хірургічних втручань, а також полегшують стан при хронічних захворюваннях.

Сьогодні відділення фізіотерапії та реабілітації Odrex — це фізіотерапевт Оксана Грищук, фізичні терапевти Петро Ковальчук, Тарас Драган, реабілітолог Руслан Волошин, масажист Олександр Жданов, логопед-афазіолог Катерина Якубовська. В Поліклініках також ведуть прийом реабілітолог, лікар ЛФК та масажу Андрій Романенко (Чорноморськ), фізіотерапевт Костянтин Шпадій (Южне).

Наші спеціалісти проводять понад 25 видів фізіопроцедур за напрямками: електрофорез, електростимуляція, діадинамотерапія, ампліпульстерапія, інтерференцтерапія, електросон, ЧЕНС, дарсонвалізація, Хівамат, магнітотерапія, ультразвукова терапія, ультрафонофорез, пресотерапія, лазеротерапія, ультрафіолетове опромінювання (УФО), Біоптрон, кінезіотейпування, лікувальний масаж, лікувальна гімнастика на профілакторі Євмінова, лікувальна фізкультура, реабілітація після інсульта, логопедія.

Ви можете звернутись до фахівців відділення у відновлюваний період після травм та оперативних втручань, а також з наступних захворювань:

 • суглобів, хребта: артрит, остеохондроз тощо,
 • нервової системи: судинні захворювання головного мозку, ГПМК та наслідки перенесеного інсульту,
 • периферійної нервової системи: плексити, радикуліти, хронічна втома, порушення сну тощо,
 • нирок та сечовивідних шляхів: сечокам’яна хвороба, нейрогенний сечовий міхур тощо,
 • урогенітальної сфери: простатит,
 • ендокринної системи: цукровий діабет, ожиріння тощо,
 • шкіри: псоріаз, себорея тощо,
 • ЛОР-органів: риносинусити, тонзиліти тощо,
 • органів дихання: бронхіт, пневмонія тощо,
 • опірно-рухового апарату: забиття, травми, дефекти постави тощо,
 • хірургічній патології: варикозна хвороба, трофічні виразки, бешихове запалення тощо.

Вітаємо відділення фізіотерапії та реабілітації зі святом, дякуємо вам за щоденну працю по зміцненню здоров’я наших пацієнтів та бажаємо здоров’я, натхнення, професійного зростання та успіхів!

Детально про відділення фізіотерапії та реабілітації.

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.