Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Амбулаторна реабілітація безоплатно. За програмою Національної служби здоров’я України

Віднедавна в Медичному домі Odrex пацієнти можуть безоплатно пройти курс реабілітації після неврологічних захворювань, захворювань та травм опорно-рухового апарату (ДТП, спортивних травм, побутових травм тощо), оперативних втручань, гострого інфаркту, хронічних захворювань легень, астми та інших кардіо-респіраторних захворювань.

Це один з напрямків співпраці Медичного дому Odrex з Національною службою здоров’я України.

Реабілітація не менш важлива, ніж власне лікування та повертає до повноцінного життя.

Для проходження курсу реабілітації пацієнт має звернутись до свого лікаря-куратора, який за показами направляє на консультацію лікаря фізичної та реабілітаційної медицини. Проходити курс можуть діти від 3 років та дорослі.

В Реабілітаційному центрі Odrex працює досвідчена мультидисциплінарна команда фахівців: лікарів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів, масажистів, медсестер. Індивідуальний план реабілітації формує лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Він проводить оцінку стану, розписує курс процедур, оцінює їх ефективність тощо.

Лікар фізичної та реабілітаційної медицини координує реабілітаційний процес, виділяє ризики, визначає, які методики можуть допомогти швидше відновити важливі функції організму та скорегувати програму допомоги, використовуючи Міжнародну класифікацію функціонування.

Лікарі фізичної та реабілітаційної медицини Грищук Оксана Анатоліївна та Стельмах Світлана Анатоліївна мають понад 20 років досвіду і дбають про те, щоб прийом був максимально комфортним, а рекомендації — зрозумілими.

Більш детально про Реабілітаційний центр Odrex читайте на нашому сайті за посиланням.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний застосунок, через форму на сайт або у операторів нашого кол-центру за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.