Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Анастасія Пустовалова на конгресі EUROSON 2023

Медична наука не стоїть на місці, тому навіть під час війни лікарі Медичного дому Odrex проходять навчання, беруть участь у конференціях, конгресах та майстер-класах.

Так, минулого місяця у Ризі, Латвія, пройшов конгрес Європейської федерації ультразвукових товариств у медицині та біології — EUROSON, який відвідала завідувачка відділення ультразвукової діагностики, лікар ультразвукової діагностики — Анастасія Пустовалова.

EUROSON — це найважливіша європейська подія з ультразвукової діагностики в медицині та біології. Триденний конгрес щорічно збирає понад 1000 лікарів, сонографістів, студентів та інших фахівців УЗД з усього світу.

Конгрес EUROSON — це майданчик для ознайомлення з останніми нововведеннями в клінічних, наукових та творчих аспектах ультразвукової діагностики. Відвідувачі триденного конгресу мали змогу примати участь у лекціях, семінарах, дискусіях, майстер-класах, обговореннях, спільних сесіях та у співпраці з виробниками спостерігати майбутнє ультразвукової діагностики.

Дякуємо Збройним силам за можливість вдосконалюватись в такий складний час, розуміємо на скільки важливо саме зараз представляти Україну на світовому рівніта бажаємо усім здоров’я!