Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Андрій Фомін запрошує на Odrex Bariatric Meeting V

Андрій Фомін, керівник Центру ожиріння і метаболічних розладів, запрошує вас взяти участь у конференції Odrex Bariatric Meeting V, яка пройде 17 та 18 вересня в Medical Hub Odrex.

Обмін знаннями — важлива складова роботи лікарів. Ми маємо навчатись, спілкуватись, ділитись досвідом, обмірковувати та шукати нові варіанти лікування. Такий ґрунтовний підхід до проблеми ожиріння викликаний великою необхідністю, адже кількість пацієнтів все збільшується. А лікарям потрібно вдосконалюватись та мати змогу допомогти своїм пацієнтам.
Вже п’ятий рік, як Odrex Bariatric Meeting — масштабна подія для хірургів, сімейних лікарів, ендокринологів, пластичних хірургів, дієтологів та багатьох інших спеціалістів, котрі займаються проблемами надлишкової ваги.
Авторитетні спікери, наочні приклади, предметні доповіді, дискусії — все це дозволяє провести два дні з користю та гарним настроєм.
Долучитись можна з будь-якої точки світу, тим паче, що участь у конференції безкоштовна. Реєстрація на онлайн-участь у конференції — за посиланням: https://forms.gle/2VZnHG2yGqVR6FvPA
Андрій Фомін — співзасновник, організатор та спікер конференції. Щорічно Андрій Віталійович бере участь у міжнародних конгресах, з’їздах та конференціях, а також є членом IFSO, EAES, EHS, ESCP, Асоціації хірургів Одеської області. Виконує всі види баріатричних операцій, включно з рестриктивно-шунтуючою операцією, міні-шунтуванням шлунку, рукавною резекцією, операцією при суперожирінні, Redo-операцією.
Буде багато нового, цікавого та виняткового. До зустрічі на Ювілейній міжнародній науково-практичній конференції з лікування ожиріння.