Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Андрій Лаврик запрошує на Odrex Bariatric Meeting V

17-18 вересня в Medical Hub Odrex пройде ювілейна Міжнародна науково-практична баріатрична конференція Odrex Bariatric Meeting V.

Пропонуємо вашій увазі відеозапрошення Президента Асоціації бариатричної хірургії України, професора, заслуженого лікаря України — Андрія Лаврика, якого за доброю традицією ми запрошуємо спікером на даний захід.

Андрій Семенович Лаврик — корифей вітчизняної баріатрії, відомий хірург, який стажувався в провідних клініках США, Німеччини, Франції. На даний момент він обіймає посаду професора кафедри хірургії та трансплантології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Автор понад 200 наукових праць і головний науковий співробітник відділу хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології Національного інституту хірургії і трансплантології АМН України ім. А.А. Шалімова.

Конференція Odrex Bariatric Meeting буде цікава хірургам, ендокринологам, дієтологам, сімейним лікарям та гастроентерологам.

Участь у конференції — безкоштовна, а наживо в залі Medical Hub Odrex можлива за спеціальним запрошенням. Пишіть на medhubodrex@gmail.com.

Реєстрація на онлайн-участь у конференції — за посиланням: https://forms.gle/2VZnHG2yGqVR6FvPA

Буде багато нового, цікавого та виняткового. До зустрічі на Ювілейній міжнародній науково-практичній конференції з лікування ожиріння.