Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Андрій Лаврик — спікер міжнародної науково-практичної баріатричної конференціі Odrex Bariatric Meeting

4 та 5 вересня в Medical Hub Odrex у онлайн-форматі пройде Міжнародна науково-практична баріатрична конференція 4th Odrex Bariatric Meeting.

За традицією ми запрошуємо спікером на даний захід Президента Асоціації бариатричної хірургії України, професора, заслуженого лікаря України — Андрія Лаврика.

Андрій Семенович Лаврик — корифей вітчизняної баріатрії, відомий хірург, який стажувався в провідних клініках США, Німеччини, Франції. На даний момент він обіймає посаду професора кафедри хірургії та трансплантології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Автор понад 200 наукових праць і головний науковий співробітник відділу хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології Національного інституту хірургії і трансплантології АМН України ім. А.А. Шалімова, на конференції доктор Лаврик прочитає доповіді на теми:

• Ожиріння і Covid-19. Роль ожиріння в ризик захворювання і прогноз перебігу нової пандемії. Показання до баріатричної хірургії в еру Covid-19.
• «Недостатня втрата ваги після баріатричних операцій»

Реєстрація на онлайн-участь у конференції за посиланням: https://bit.ly/2Z7dKih

З повною програмою конференції ви можете ознайомитися за посиланням: https://hub.odrex.ua/afisha/4th-odrex-bariatric-meeting/