Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Анестезіологи Odrex на науково-практичній конференції «ІІІ Різдвяна Школа Реґіонарної Анестезії»

Для надання якісної та професійної допомоги пацієнтам лікарі Медичного дому Odrex безперервно вдосконалюють та відточують свої навички та знання.

Так, на минулому тижні анестезіологи Медичного дому Odrex — Олександра Каук, Микола Бєляков та Марина Грибач — прийняли участь у науково-практичній конференції «ІІІ Різдвяна Школа Реґіонарної Анестезії», яка пройшла в місті Хургада (Єгипет).

Організатором конференції виступила Українська асоціація реґіонарної анестезії та Терапії болю, а програма охоплювала 7 днів, протягом яких проводились школи реґіонарної анестезії та практичний курс з «швидкого» УЗД для анестезіологів та інтенсивістів.

Програма конференції включала лекційну частину, тренінги для відпрацювання практичних навичок та обговорення, під час яких лікарі мали змогу оволодіти новими знаннями та поділитись інформацією з колегами.

Детальніше про напрямок анестезіології в Odrex.

Нагадуємо вам, що записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.