Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Баріатричні операції в Odrex. Проводить хірург вищої категорії Давід Махатадзе

Баріатрична хірургія — це малоінвазивні операції на шлунку та кишечнику, направлені на лікування ожиріння, метаболічних розладів, цукрового діабету ІІ типу.

Якщо ви вже замислювались про баріатричну операцію, але не могли зважитись за тією або іншою причиною, або довго шукали команду фахівців, яким можна довіритись, у нас є для вас чудова новина! В кінці листопаду в Медичному домі Odrex знов буде проводити баріатрічні операції хірург вищої категорії, баріатричний хірург — Давид Махатадзе.

Минулого приїзду Давида Шамілевича ми провели 6 операцій за два дні! Наразі відкрито запис на операції в кінці листопаду.

Давид Махатадзе має стаж роботи хірургом понад 25 років, є членом Міжнародної федерації хірургії ожиріння (IFSO), і виконав безліч рестриктивно-шунтуючих операцій та слів-резекцій.

Світова спільнота лікарів розглядає проблему зайвої ваги як глобальну епідемію, що охоплює мільйони людей. За останніми оцінками ВООЗ, понад 1 млрд людей у ​​світі мають ожиріння. Ця проблема щороку стає все більш актуальною і не залежить від соціальної та професійної приналежності, місця проживання, віку або статі.

Зайва вага знижує загальну тривалість життя у зв’язку з частим розвитком тяжких супутніх захворювань. До таких захворювань можна віднести: цукровий діабет 2 типу, артеріальну гіпертонію, дисліпідемію, атеросклероз та пов’язані з ним захворювання, репродуктивну дисфункцію, жовчнокам’яну хворобу, остеохондроз. Ожиріння знижує стійкість до простудних та інфекційних захворювань, різко збільшує ризик ускладнень при оперативних втручаннях та травмах.

Однак ожиріння — проблема, яку можна вирішити. Пацієнти, які пройшли шлях від ожиріння до баріатричної операції, після виявляють, що життя збагатилося можливостями.

Центр лікування ожиріння і метаболічних розладів Odrex надає повний цикл послуг від консультацій і обстежень до післяопераційного спостереження і реабілітації хворих на ожиріння. Детально про баріатрію в Odrex.

Записатись на попередню консультацію та діагностику ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. Попередню консультацію проводить виконуючий обов’язки завідувача хірургічним відділенням №2, хірург, ендоскопіст — Віталій Русаков.