Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Безкоштовна дерматоскопія до кожної консультації дерматолога в Odrex

Чи безпечні ваші родимки? Напередодні Міжнародного дня боротьби з меланомою кожен наш пацієнт, який планує консультацію у дерматолога, безкоштовно* отримає дерматоскопію. Спеціальна пропозиція діє з 17 по 22 травня, однак записатись ви можете вже зараз.

Меланому викликає ультрафіолетове випромінювання, як природне, так і штучне. Тож до груп ризику включають перш за все тих, хто полюбляє солярії або засмагати на морі, або постійно працює на відкритому сонці. В Одесі це, перш за все, моряки та всі, хто працює і проводить багато часу на пляжах та літніх майданчиках: від офіціантів до інструкторів з каякінгу та волейболістів. Тож у нашому місті рак шкіри є особливою небезпекою.

Сьогодні існує чимало методів самодіагностики меланоми — від мобільних додатків до простих алгоритмів на кшталт АККОРД. Однак не всі меланоми можна виявити таким чином, саме тому так важливо вчасно відвідувати дерматолога і розповідати йому про всі нетипові зміни на шкірі. Дерматологи Odrex, які беруть участь в акції:

Юлія Владиславівна Теплюк,
Андрій Андрійович Демський,
Ганна Леонідівна Федусь,
Ірина Георгіївна Авксентієва,
Ілона Русланівна Черкєс.

Відстежувати новоутворення на шкірі потрібно з плином часу. Регулярна дерматоскопія особливо рекомендована тим, хто знаходиться в групі ризику.

Крім зазначених вище, більш схильні до меланоми ті, хто:
• мають світлу шкіру, схильну до опіків,
• мають світле волосся і блакитні очі,
• перенесли сонячні опіки в дитинстві,
• мають вроджені пігментні плями, атипові невуси,
• мають більше 50 родимок,
• старші за 50 років,
• мали випадки меланоми в родині,
• пережили трансплантацію органу.

На порозі літа не забувайте про захист від сонця, який не обмежується самим капелюхом. Перевіряйте УФ-індекс в метеопрогнозі — якщо він вищий за 3, використовуйте сонцезахисний крем. Уважно перевіряйте склад вашого захисту від сонця. Обирайте сонцезахисні окуляри з UVA більше 50%. Придивіться до одягу с UPF (фактором захисту від ультрафіолету), якщо полюбляєте займатись спортом на свіжому повітрі.

Меланома може виникнути в будь-кого і в будь-якому віці. Разом з тим, сучасна медицина дозволяє боротись зі злоякісними пухлинами, і чим раніше виявити меланому — тим кращий результат лікування.

Записатись на консультацію дерматолога можна за номером +380 (48) 730-00-30, в застосунку або на сайті.

*під безкоштовною дерматоскопією мається на увазі придбання послуги «Дерматоскопія» за 1 грн. Пропозиція дійсна з 17.05.2021 по 22.05.2021 за адресами: Одеса, Розкидайлівська, 69/71; Чорноморськ, вулиця 1-го Травня, 23; Южне, вул. Шевченко, 18/4.