Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Безкоштовна консультація педіатра в Медичному домі на Розкидайлівській

Друзі, зараз ми хочемо підтримати батьків та дітей, які залишились в Одесі, а також всіх тих, хто вимушено покинув свої домівки і опинився в нашому місті. З понеділка ви можете отримати безкоштовну консультацію педіатра* в Медичному домі Odrex на Розкидайлівській, 69/71.

Консультує педіатр Олена Миколаївна Лужинська — лікар дитячого відділення Одрік, яка вже добре відома нашим стаціонарним пацієнтам і є досвідченим спеціалістом з лікування захворювань дитячого віку будь-якої складності.

З яких питань можна звернутись до педіатра?

  • Оцінка розвитку і росту дитини.
  • Консультації з приводу широкого спектру захворювань, наприклад: бронхіт, пневмонія, ГРВІ, атопічний дерматит, синдром роздратованого кишківника, цистит тощо.
  • Підбір або коригування лікування, пошук аналогів препаратів, визначення дози.
  • Рекомендації з грудного вигодовування та планування введення прикорму.
  • Поради з харчування та активності.

Педіатр допоможе вирішити питання психічного та фізичного розвитку, дасть рекомендації щодо догляду, проконтролює своєчасні огляди інших лікарів. На консультації батьки можуть поставити питання педіатру щодо здоров’я, зростання та розвитку дитини. Лікар підкаже, як відкоригувати режим дня, харчування і розповість про профілактичні заходи для підтримки дитячого здоров’я.

Наші пріоритети в роботі з малюками — це вміння розмовляти однією мовою з дітьми та батьками, затишна атмосфера, комплексний і доказовий підхід до лікування, не страшні огляди.

Олена Миколаївна приймає всіх діток. Ви можете записатись, навіть якщо не маєте декларації з лікарем або уклали її з іншим спеціалістом.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

*Під безкоштовною консультацією мається на увазі придбання послуги «Консультація спеціаліста. Педіатр. Лужинська О. М.» за 1 грн.