Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Безоплатна сімейна медицина в Odrex: історія нашої пацієнтки з Чорноморську

Існує стереотип, що приватна медицина – це дорого. Але послухайте історію нашої пацієнтки Світлани Петрівни, яка уклала декларацію з сімейним лікарем Анжелою Власюк, і переконайтесь, що стереотипи далеко не завжди обґрунтовані.

Світлана Петрівна уклала декларацію не тільки для себе, але й для всієї сім’ї, адже одна з переваг декларації — в тому, що лікар може спостерігати за всією родиною і детально розібратись в сімейному анамнезі.

Оскільки Медичний дім Odrex законтрактований з НСЗУ з напрямку сімейної медицини, консультації та діагностика у лікарів первинної ланки, деякі послуги вторинної ланки, а також мобільна паліативна допомога – безоплатні. Все, що треба зробити пацієнту – укласти декларацію.

Детальніше про декларацію з сімейним лікарем в Медичному домі можна прочитати тут.

Анжела Вадимівна приймає пацієнтів в Поліклініці всієї сім’ї в Чорноморську, де доступні також консультації вузьких фахівців, лабораторні аналізи та діагностика.

Детальніше про поліклініку за посиланням.

Записатись на консультацію Анжели Вадимівни, а також подати заявку на укладання декларації з нею ви можете через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. До речі, Анжела Вадимівна також має кваліфікацію лікаря УЗД, тож приймає і на ультразвукову діагностику.