Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Безпечні норми споживання кави. Консультує сімейний лікар — Ганна Стогній

Багато людей починають свій день з горнятка ароматної кави — шляхетного напою, який має прихильників у всьому світі. В той самий час кава — це напій, оточений протиріччями. Деякі вчені стверджують, що вплив кави на організм не несе негативного впливу на організм людини, інші впевнені в тому, що вона погано діє на стан здоров’я.

То де ж правда? Чи можна пити каву, щодня, чи є якісь обмеження? Про це журналістам Першого міського каналу розповіла сімейний лікар Медичного дому Odrex — Ганна Стогній.

Зокрема під час інтерв’ю Ганна Борисівна відповіла на такі питання:
• Чи дійсно споживання натуральної кави може негативно вплинути на організм?
• Які корисні властивості має кава?
• Скільки кави на добу можна споживати без ризику для здоров’я?
• Якщо лікар порекомендував відмовитись від кави, як це зробити без стресу?

Більш детально відповіді на ці питання дивіться у відео.

З Ганною Борисівною можна укладати декларації як дорослим, так і дітям. Детально про укладення декларації з сімейним лікарем ви можете прочитати на нашому сайті: https://odrex.ua/ua/department/nszu/

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex: https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/stognij-anna-borisovna/ або у операторів нашого кол-центру за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.