Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Біль у стегні. Розповідає ортопед-травматолог Костянтин Палагнюк

Біль — саме та причина, що змушує звертатись до лікаря, та зазвичай, пацієнти тянуть до того стану, коли терпіти вже немає сил. Біль — це завжди ознака проблеми, і знайти причину — одна з задач лікаря. Біль у стегні може з’являтись у стані спокою чи під час навантажень, турбувати як вдень, так і вночі, говорити про патологію безпосередньо кінцівки або ж про проблеми з хребтом.

Про причини болю, можливі ускладнення, наслідки самолікування та профілактику журналістам Першого міського каналу розповів завідувач відділення ортопедії та травматології Odrex Костянтин Палагнюк.

Костянтин Валентинович також наголосив, що ігнорування болю в одному тазостегновому суглобові призводить до перенавантаження та зношення іншого суглобу. Поступово проблема може переходити й на колінні суглоби, тим самим ускладнюється процес лікування. Детальніше дивіться у відео-сюжеті.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ua/specialists/palagnyuk-konstantin-valentinovich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.