Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Боротьба з онкологічними захворюваннями. Обговорення проблем виявлення, лікування та відношення пацієнтів до раку у прямому ефірі 7-го каналу

Про статистику, головні фактори виникнення, середній вік та боротьбу з онкологічними захворюваннями в ефірі 7-го каналу обговорювали Марина Бєлоцерковська — клінічний онколог та хіміотерапевт Медичного дому Odrex разом з Олегом Лук’янчуком — головним лікарем Одеського обласного онкологічного диспансеру.

Онкологічні захворювання знаходяться на другому місяці серед причин смертності у світі. Причинами цього часто стає пізнє виявлення, незавершеність лікування або неготовність пацієнтів до боротьби з хворобою. Специфіка раку полягає в тому, що хвороба може довге протікати безсимптомно, і виявити її можливо лише завдяки профілактичним оглядам. Тому так важливо знати фактори ризику, власний анамнез, спілкуватися з лікарями та не піддаватися власному страху.

Марина Володимирівна з Олегом Валерійовичем обговорили такі теми:
• Як часто пацієнти звертаються за допомогою вже на останніх стадіях захворювання?
• Народна медицина: чому люди втрачають час та зусилля на лікування нетрадиційними методами?
• Рак молодіє чи ні? Яка основна вікова категорія онкохворих?
• Первинна діагностика та профілактика захворювань.

Більше — в ефірі 7 каналу.

Застерегти власне здоров’я насправді просто. Потрібно слідувати елементарним рекомендаціям лікарів та бути уважнішим до себе.

Записатися на консультацію спеціаліста можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.