Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Бути підготовленим: річна програма «Ургентний стаціонар» від Odrex

Річна програма «Ургентний стаціонар» — це 4 варіанти надання медичних послуг при невідкладних станах, які потребують термінової медичної допомоги. Зазвичай, це захворювання, в яких час грає величезну роль для здоров’я. Бути підготовленим до такої ситуації — обережність, яка може допомогти врятувати життя.

Що входить до програми?

Послуги за умовами програми надаються у наступних випадках:

  • При ургентному стані, який потребує хірургічного лікування: операція, анестезіологічний посібник та доба у стаціонарі.
  • При інфаркті пацієнт отримує: ургентну балонну коронарну ангіопластику зі стентуванням із використанням одного стенту, анестезіологічний посібник та перебування у стаціонарі протягом доби.
  • Якщо стався інсульт: невідкладну КТ, процедуру тромболізису та добу у стаціонарі.
  • У випадках ургентних станів, що потребують госпіталізації та консервативного лікування: перебування і лікування у профільному відділенні (двічі по 5 діб).

Скільки осіб можна включити до програми?

Умови програми дозволяють включити 9 членів сім’ї від 2-х років. За складом сім’ї — це три покоління: діти, батьки та бабусі, дідусі. Є можливість підключити й інших родичів або додати осіб у програму.

«Ургентний стаціонар» купується у комплексі з Програмою «Швидка допомога + Невідкладна діагностика» або «Комплексний захист». Дізнатись більше про річні програми Odrex, які можна придбати в пакеті з програмою.

Усі послуги надаються у Медичному домі Odrex на Розкидайлівській, 69/71. Пацієнти, які придбали програму, отримують додатково лояльність у розмірі 7% на медичні послуги Odrex.

Які переваги?

У випадках схильності до певних захворювань варто знати власні ризики. Ургентні стани — кризові для людини і в такий момент потрібно звертатись до того, кому довіряєш. Так можна зекономити час на пошук та транспортування до медичного закладу, в якому зможуть надати допомогу. Придбання програми дозволяє пацієнтові та його рідним бути готовим до можливої проблеми та діяти за розумним алгоритмом дій, без паніки та помилок.

Odrex завжди готовий до ургентних станів. Ми надаємо допомогу 24/7, маємо власну Швидку допомогу, цілодобову діагностику та ургентних спеціалістів. Працюємо за світовими протоколами, з якісним обладнанням та надійними витратними матеріалами.

Якщо у вас з’явились питання, зверніться до менеджера з програм за номером +38 (048) 752-88-80