Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Чи підійде мені баріатрична операція?

Ожиріння — в своєму роді епідемія, і з кожним роком кількість хворих зростає серед всіх вікових груп. А скинути зайві кілограми і залишитись в комфортній вазі виходить далеко не у всіх. Крім того, ожиріння стає фактором ризику багатьох важких хвороб, серед них: цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, гіпертонія, рак, артрит та багато інших.

У тих випадках, коли втратити вагу самостійно пацієнт не має сил, в справу вступає баріатрія. Ви можете записатись на консультацію баріатричніого хірурга вже сьогодні. Але також спеціалісти Центру лікування ожиріння та метаболічних розладів Odrex скали тест, який допоможе вам зрозуміти, чи потрібна вам баріатрична операція, та чи можна її проводити.

Якщо ви відповіли «Так» на 5 або більше питань, то ви — кандидат на баріатричну операцію. Центр лікування ожиріння і метаболічних розладів Odrex надає повний цикл послуг від консультацій і обстежень до післяопераційного спостереження і реабілітації хворих на ожиріння. Хірургічні можливості включають встановлення внутрішньошлункового балону, рестриктивно-шунтуючу операцію, міні-шунтування шлунку, рукавну резекцію, Redo-операцію та постбаріатрічну пластику.


Дізнатись більше про види баріатричних операцій ви можете на сайті.

Але не забувайте, що повну інформацію можна отримати лише на консультації з хірургом. Записатись на консультацію до баріатричних хірургів Фоміна Андрія Віталійовича або Махатадзе Давида Шамілевича, або на консультацію з приводу встановлення шлункового балона до хірурга Майоренко Марини Миколаївни ви можете за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через мобільний додаток.