Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Чиста та здорова шкіра — реально чи ні? Інтерв’ю дерматолога Юлії Теплюк в ефірі 7-го каналу

Проблеми зі шкірою можуть бути тимчасовими, або ж створювати безкінечний дискомфорт та розчарування. Рішення криється у правильному підході, адже спочатку потрібно виявити причину цих захворювань. Поглядом з боку медицини на акне та розацеа у програмі «Світло на 7 з Тетяною Милимко» поділилась дерматолог, онкодерматолог Медичного дому Odrex — Юлія Теплюк.

Висипання на шкірі сьогодні турбують не лише підлітків. Для дорослих вже навіть з’явився окремий діагноз — пізнє акне. Спричиняє появу висипань безліч факторів, пов’язаних з виробленням гормонів, харчуванням, стресом чи як прояв супутніх захворювань, тому й перебирати самостійно ліки чи інші засоби боротьби з акне чи розацеа — варіант не завжди ефективний. Юлія Владиславівна розповіла про принципові відмінності чоловічої та жіночої шкіри та відповіла на наступні питання:

• Які обстеження потрібно пройти, щоб з’ясувати причину акне?
• Які процедури протипоказані при проблемній шкірі?
• Чим розацеа відрізняеться від акне?
• Як відрізнити ефективні косметологічні процедури для очищення проблемної шкіри від марних витрат?
Детальніше — дивіться у відео.
Дізнатись більше про дерматологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/ua/department/dermatology/
Записатись на консультацію дерматолога ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/ за номером +38 (048) 730-00-30 або за формою на сайті: https://odrex.ua/ua/specialists/teplyuk-yuliya-vladislavovna/