Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Cвітло бачиться тоді, коли світло в очах є. День медичного працівника 2020

День медичного працівника для нас — про єдність, цінності та пошану. Оскільки настають треті вихідні червня, є привід привітати медиків з цим днем, тому запрошуємо вас приєднатись до привітань.

Дорогі лікарі, фельдшери, медичні сестри, водії швидких та молодший персонал — пишаємось вами. Адже за останні місяці було зроблено багато: лікувальний та профілактичний процес не зупинявся, сотні годин було проведено у навчанні і тренуванні в Medical Hub Odrex, сотні кілометрів проїхали наші швидкі до лінії фронту і закордон.

Дехто з наших медиків і сам долучився до Українського війська, і прямо зараз захищає наше здоров’я, наші землі та нашу культуру.

Обравши медицину, доводиться нерідко працювати в непростих, нестандартних ситуаціях, коли день змішується з ніччю, коли кожен наступний виклик складніший за попередній. Але ви всередині несете світло, яке перемагає темряву.

Тому лейтмотивом Дня медичного працівника цього року стали слова Григорія Сковороди — «Cвітло бачиться тоді, коли світло в очах є».

Вітаємо з Днем медичного працівника, працюємо далі і віримо в нашу перемогу!