Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Даша, Аліса, Всеволод, Маргарита — велика сім’я та друзі нашого дитячого стаціонару

Уперше Світлана Гонтар звернулася по допомогу в Медичний дім Odrex, коли її син Всеволод серйозно захворів. Побачивши настільки професійний підхід фахівців до дитини, вона зрозуміла, що її малюк у надійних руках. Відтоді вся родина обслуговується саме в Odrex.

Розповідає Світлана

У нас четверо діток: Даша (12 років), Аліса (6 років), Всеволод (3 роки), Маргарита (1 рік), і в клініці ми обслуговуємося дуже давно. Головне захоплення – тут взагалі не відчувається, що ти в лікарні: домашня обстановка, цілодобова турбота, лікар і медсестра завжди поруч. Уперше мене це дуже здивувало.

Одне з найперших наших звернень у Медичний дім змусило мене відчути гордість за майстерність наших лікарів і рівень української медицини. У Всеволода була дуже висока температура (40,4°C), коли ми приїхали в прийомне відділення. Нас відразу оглянули, медсестра поставила катетер, узяла всі необхідні аналізи, поставила крапельницю – усе в одну мить. Син дуже швидко став на ноги, і через 2-3 дня повернувся додому.

Як і всі діти, наші часто хворіють: хтось принесе інфекцію зі школи, хтось простудиться. Але в таких випадках я не панікую, адже із чотирма дітьми потрібно бути максимально зібраною. В нас усе чітко: кожен знає, що треба дотримуватися режиму дня, після вулиці вдома насамперед роззуватися й мити руки, не зловживати солодким. Ми самі робимо домашні цукерки й домашній сир. І старші, й молодші займаються спортом, танцями, вокалом, Аліса – ще й гімнастикою. Завжди дружно подорожуємо. Й обов’язково ходимо на медогляди.

Головні заводіяки – Аліса й Даша. А от Всеволод довго не хотів фотографуватися, але коли йому сказали, що потрібно уважно доглянути за всіма, він одразу ж відповідально поставився до процесу.

Консультують педіатри

«Діти, які прибувають не вперше, уже знайомі з медперсоналом, а отже – легше йдуть на контакт. Лікарі й медсестри, зі свого боку, знають особливості перебігу тієї чи іншої патології у дитини, що забезпечує максимально індивідуальний підхід. Для матері чотирьох дітей дуже важливо, щоб усі побутові питання були чітко організовані. Світлана – великий молодець: вона з тих батьків, які воліють реагувати відразу, а не чекати прогресу захворювання. Тому дітки потрапляли до нас у стаціонар без зволікання, і завдяки своєчасній раціональній терапії їх виписували через 2 дні», — Валерія Миколаївна Кіслиця, педіатр.

«Уперше я познайомилася зі Світланою, Всеволодом і маленькою Маргаритою, коли вони звернулися через прийомне відділення зі скаргами на підвищення температури до високих цифр – Всеволоду поставили діагноз двосторонній середній отит і госпіталізували. Коли хлопчик лежав у відділенні, з ним перебували і мама, і маленька сестричка. Тоді Маргарита тільки вчилася ходити. А під час наступної зустрічі вже бігала! Ще ми познайомилися з Алісою, її привезли до нас із функціональним порушенням ШКТ, синдромом циклічної блювоти, і супутнім діагнозом – фурункульоз. Аліса пройшла курс лікування ШКТ у стаціонарі й пролікувалася від супутнього діагнозу за допомогою антибактеріальної терапії. Усі дітки дуже товариські, ми встигли подружитися», — Мар’яна Анатоліївна Почтар, педіатр стаціонару.

«»Хочу, щоб були порожні дитячі лікарні, хочу, щоб припали пилом ліки для дітей…», – важко не погодитись із цими чудовими рядками, але найчастіше хвороби застають зненацька. Госпіталізація – стресова ситуація для всієї родини, особливо для самого малюка. Але маля не так негативно реагує на огляд і лікувальні маніпуляції, коли колектив працює дружно, уміє знайти спільну мову з дитиною, доступно відповісти на запитання батьків. Крім того, буде то планова чи раптова госпіталізація, батькам не потрібно думати про те, що взяти з собою в стаціонар: палата забезпечена всім, тому із собою варто взяти тільки улюблену іграшку», — Марія Станіславівна Антонова, педіатр стаціонару

Дізнатись більше про дитячий стаціонар Odrex ви можете на нашому сайті, або за телефоном кол-центру +38 (048) 730-00-30.