Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День гінеколога: на сторожі здоров’я жінки

Про особливості жіночого здоров’я зазвичай говорять пошепки або з сором’язливістю. Ця проблема зникає, коли жінки знаходять свого гінеколога, якому можна поставити питання, які турбують, та вирішити проблеми без побоювань чи осуду. У День гінеколога ми розповімо вам про найголовніші аспекти роботи лікарів цього профілю та коли ж звертатись до лікаря.

Гінекологічне відділення Odrex сформовано таким чином, щоб пацієнтки будь-якого віку могли отримати якісне та комплексне лікування захворювань. Ціль лікарів допомогти пацієнткам повернутися до повноцінного життя, надати шанс завагітніти та відчувати свою неповторність. Для цього у нас є:

 • Велика команда спеціалістів, до якої входять акушери-гінекологи, гінекологи-ендокринологи, хірурги-гінекологи, онкогінекологи, рентгенендоваскулярні хірурги і дитячі фахівці. Крім цього ми запрошуємо всесвітньо відомих спеціалістів, не лише для консультацій та операцій, а й для навчання. Отже, лікування пацієнтів проходить за світовими стандартами з використанням новітніх методик та технологій. А чуйність та уважність гінекологів дозволяє жінкам зрозуміти свій організм та навчитися лагодити з ним.
 • Органозберігаючі операції. Використання сучасних методів хірургії дозволяють допомагати пацієнтам з мінімальними втручаннями та збереженням органів. Ще декілька років до цього частині пацієнтів допомогти було неможливо, а тепер ми маємо змогу братися за складні випадки, підвищити якість життя та надати змогу народити дитину.
 • Широкий спектр послуг. Завдяки команді лікарів та укомплектованому відділенню ми надаємо будь-яку гінекологічну допомогу, починаючи від діагностики до ургентних втручань. Дотримуючись принципів доказової медицини, лікарі назначають лише необхідне обстеження, без зайвих аналізів. Гінекологи володіють сучасними знаннями, навичками, арсеналом діагностичного обладнання експертного класу та новітньої хірургічною апаратурою.
 • Лікування ендометріозу. Медичний дім Odrex є сертифікованим центром лікування ендометріозу, який турбує понад 10% жінок усього світу. Комплексне лікування включає діагностику, ведення пацієнток з безпліддям, хірургічне та урологічне ведення пацієнток, гінекологічні операції, терапію болю, співпрацю з репродуктивним центром і інше.
 • Просвітницька робота. Гінекологи Odrex завжди готові розвіяти сумніви жінок та відповісти на питання, що їх бентежать. Для цього ми проводимо різні освітні заходи, як-то лекції в Зеленому театрі. Крім того, ми вважаємо, що регулярні профілактичні огляди допоможуть зменшити збитки для організму й запобігти захворюванню.

Коли потрібно відвідувати гінеколога непланово?

Лікарі радять спостерігатися у профілактичних цілях раз на рік, але є випадки, коли потрібна додаткова консультація гінеколога. Слід звернутися, якщо:

 • є порушення менструації: затримка, продовжуваність понад 6 днів або критичні дні проходять болісно,
 • у зоні геніталій турбує свербіж, висипання, неприємний запах, виділення або печіння,
 • супроводжують гострі, хронічні або тягучі болі в тазу чи попереку та під час сечовипускання,
 • виявлена генетична схильність до злоякісних новоутворень органів статевої системи,
 • не вдається завагітніти або виносити плід,
 • був незахищений секс,
 • під час статевого акту відчувається біль та є сексуальні розлади,
 • трапилася маткова кровотеча або є інші проблеми, які вас хвилюють.

Записатись на консультацію гінеколога ви можете за номером +38 (048) 730-00-330 або на сайті.