Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День хірурга

Кожну третю суботу вересня ми разом з усім світом відзначаємо професійне свято хірургів.

Хірургія є однією з найдавніших галузей медицини, і зараз це — невід’ємна частина сучасного медичного світу. Хірурги виконують операції різної складності щодня, стоячи на сторожі людського життя і стоячи в операційних годинами, часто, не маючи часу на спокій, відпочинок, власні емоції.

Ми маємо багато прикладів, коли хірурги проводили дуже складні, іноді неможливі операції, використовуючи лиш власний досвід, знання та навички. Сьогодні українські хірурги є визнаними у всьому світі й ми пишаємось тим, що дехто з них працює в Медичному домі Odrex.

В цей день ми вітаємо хірургів з професійним святом та бажаємо здоров’я, позитивних емоцій, вдалих операцій та вдячних пацієнтів. Серед хірургів Odrex є судинні хірурги, хірурги-гінекологи, хірурги-урологи, баріатричні хірурги, кардіохірурги, нейрохірурги, хірурги-онкологи дитячі та дорослі, хірурги голови та шиї, проктологи, рентгеноендоваскулярні хірурги, торакальні хірурги, отоларингологи, офтальмохірурги, пластичні хірурги, мамологи, дитячі хірурги, ендоскопісти та хірурги загального профілю, й ми вдячні кожному з вас!

В Медичному домі Odrex ми приймаємо пацієнтів з абсолютно різними патологіями і проводимо оперативні втручання 24/7, а Приймальне відділення знаходиться за звичною адресою: Одеса, Розкидайлівська, 69/71.

Записатись на консультацію хірурга в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Приєднуйтесь до привітань у коментарях. Залишити відгук про роботу хірурга ви можете за цим посиланням.