Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День медичного працівника 2022

Сьогодні ми посміхаємось, бо День медичного працівника — світле свято величезної частини суспільства. Для нас медицина — це життя: щоденне, інколи втомлювальне, а деколи — захопливе. Хоч зараз цінності у всіх стали трохи іншими, мета залишилась тією ж — рухатись далі, робите те, що вмієш якнайкраще.

Ми залишаємось, ми сильні та працюємо — бо ми потрібні. Частина наших співробітників стоїть на захисті держави, а ті, хто на місці — піклується про здоров’я громадян.

Сьогодні ми хочемо відзначити тих лікарів, інтернів, сестер та молодших сестер, хто розпочинає свій шлях в медицині та в Odrex — і подякувати за сумлінну працю, прагнення професійного зростання та відданість справі. На ранковій конференції ми обмінялись привітаннями та побігли працювати, щоб ви менше хвилювались, біль легшав, а проблеми — вирішувались.

Ділимось з вами фотографіями наших співробітників, які щодня віддано працюють, а ще дарують посмішку, впевненість та сили йти вперед. Вітаємо кожного, хто причетний до свята! Віримо, що наступного року відсвяткуємо всією країною.

Якщо ви хочете залишити відгук та поділитись своїми враженнями від перебування у Медичному домі Odrex, це можна зробити на сайті: https://odrex.ua/ua/send-feedback/