Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День народження хірургічного відділення №2

Сьогодні відзначає день народження хірургічне відділення №2 Медичного дому Odrex! Це спеціалісти, які працюють у напрямках загальної, баріатричної, торакальної, проктологічної, ендокринної, ендоскопічної хірургії.

Це хірурги, які зберігають рівновагу духу у всьому: коли особливо важлива швидкість прийняття рішень, коли потрібно одягати засоби індивідуального захисту і надавати допомогу пацієнтам з COVID-19, коли операція триває під звуки повітряної тривоги.

Разом з тим, це хірурги, які постійно розвивають свою кваліфікацію — і навіть зараз намагаються ще серйозніше і глибше опанувати знання та навички зі своєї спеціальності. За останній рік роботи нам вдалося запустити нові напрямки послуг в рамках відділення. Наприклад, цілий спектр операцій та досліджень — біопсій — щитоподібної залози. А також сучасну рН-імпедансометрію — золотий стандарт пошуку причин виразки та діагностики ГЕРХ.

Апендицит, холецистит, панкреатит, коліт, виразкові кровотечі, різного роду травми внутрішніх органів — стани, що вимагають екстреної хірургічної допомоги, яка включає як діагностику, так і лікування. Наші хірурги приймають такі виклики 24/7.

Якщо виникає підозра будь-якого з цих станів, до приймального відділення ви можете звернутись як напряму, так і через будь-яку службу швидкої допомоги. Приймальне відділення Odrex працює 24/7 за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.

Плановий прийом ведуть такі спеціалісти: хірург, баріатричний хірург, ендоскопіст, хірург-онколог, торакальний хірург, проктолог, ендокринний хірург. Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

А команді хірургічного відділення №2 побажаємо, щоб впевненість і наснага завжди були з вами!