Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День народження у лікарні: історія пацієнта відділення респіраторних зихворювань з Індії

День народження в лікарні — безрадісно та самотньо? Втім, у нашого пацієнта Авніша було зовсім не так.

Авніш Мерчант — старший помічник капітана на судні з Мумбаї (Індія). В Odrex він опинився з примхи долі, коли вся команда захворіла на COVID-19. Хвороба почалась несподівано, як це завжди буває.

Опинившись так далеко від дому, в малознайомій країні, у гострому стані, Авніш був неабияк здивований лікарнею, до якої його шпиталізували: «В Odrex просто ідеальна чистота та стерильність, дуже уважний, дбайливий персонал. Хочу відмітити не тільки лікарів відділення, а й фізіотерапевтів, а також сестер, молодший персонал. Дякую їм за службу!»

Язиковий бар’єр — не бар’єр для лікування. У команди Авніша був цілодобовий моніторинг, терапія за протоколома, лікарі робили все можливе, аби не допустити погіршення стану, реанімації та ШВЛ. За словами Віталія Вікторовича Русакова, лікаря відділення респіраторних захворювань та хірурга, на фоні лікування швидко з’явилася позитивна клінічна та лабораторна динаміка.

Йога в стаціонарі? Саме так проводила вільний час команда моряків в Індії. Крім того, у відділенні працює реабілітолог, завдання якого — допомогти пацієнтам швидко відновитись через дихальні вправи, фізичні вправи та фізіотерапію.

На сьомий день у стаціонарі Авніш відсвяткував свій 61 день народження. За його словами, індійські традиції вимагають щедрого святкування, тож пацієнт пригощав увесь персонал — включно з нічною зміною — солодощами. Ще за тиждень він виписався разом з екіпажем.

Історія Авніша в Odrex завершилась радісно, однак коронавірусна інфекція залишається складним, непередбачуваним захворюванням. І він, як і інші пацієнти, що пережили госпіталізацію, радять бути обережними і дотримуватись правил профілактики.

За рік пандемії головним дефіцитом завжди була нестача фахівців. Нам вдалось сформувати і зберегти команду лікарів, медсестр та молодшого персоналу, якою ми пишаємось. Вони стають родиною для пацієнтів, які ізольовані від своїх близьких, іноді так далеко від дому.