Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День невролога: коли нам потрібні майстри розплутування нервових клубків

Бути неврологом справа не найспокійніша, адже предмет їхньої роботи — нерви. Тому праця в них тонка та потребує мізкування. Сьогодні, 1 грудня, неврологи відзначають професійне свято, тому ми розповімо головні приводи для звернення до спеціалістів.

Болить, болить та не минає

Біль — складний процес, що керується нервовою системою. Цей механізм необхідний для життя, адже захищає нас, подаючи сигнали про певну проблему. Больові імпульси приходять до мозку з усіх частин тіла, при цьому сам мозок є єдиним органом, що не має больових рецепторів. Саме через біль є більшість звернень до неврологів, пацієнтів турбує загалом:

  • Головний біль, що з’являється різкими та сильними нападами, або турбує тривалий час та не знімається звичайними ліками.
  • Біль в області обличчя, шиї, спини, кінцівках.

А також:

  • Часті запаморочення
  • Слабкість у м’язах.
  • Порушення сну, мови, пам’яті, концентрації уваги чи рухів.
  • Неможливість контролювати рухи.

Недарма кажуть, що всі проблеми від нервів, неврологи займаються досить значним переліком захворювань. Серед яких запальні процеси, що виникають у центральній нервовій системі, на кшталт енцефалітів, менінгітів, ураження периферійних нервів. Нейродегенеративні захворювання — хвороба Паркінсона, Альцгеймера, розсіяний склероз. Порушення кровообігу ЦНС чи травматичні ураження головного та спинного мозку.

Ціна часу

Більшість хвороб можна тримати під контролем, з чим неврологи допомагають пацієнтам. Сучасний спосіб життя, сидяча робота, відсутність активності рано чи пізно викликають ряд порушень, серед яких найчастіше зустрічається остеохондроз. При вчасній діагностиці медикаментозно можна стримувати хворобу. Але є стани, які не можуть чекати, як інсульт.

Інсульт — гостре порушення кровообігу, тому потребує невідкладної допомоги, та без неврологів тут також не обійтись. З кожною хвилиною інсульту гинуть часточки тканини мозку, що веде інколи до безповоротних наслідків. Якщо якнайскоріше звернутись за допомогою, неврологи проводять терапію, яка може врятувати життя.

Неврологи Медичного дому консультують у кожній Поліклініці Odrex, аби пацієнти мали змогу звернутись без зайвих черг, поруч з домом, та отримали якісну допомогу. Піклуйтесь про своє здоров’я без зайвих нервів.

Наразі, привітаємо працелюбів неврології, які щодня допомагають уникати складних порушень або разом з пацієнтами роблять кроки на шляху їхнього відновлення. Бажаємо наснаги, посмішок, сил та, звичайно, менше витрачених марно нервів.

Детально про напрямок неврології Odrex.

Записатись на консультацію невролога в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.