Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День операційної медичної сестри

Щорічно 15 лютого відзначається День операційної медичної сестри, або European Perioperative Nursing Day!

І недарма день операційної медичної сестри та день святого Валентина стоять поруч. Ці люди дійсно щиро люблять свою роботу! За що? Про це в нашому відео розповідають координатор операційного блоку — Олег Савелюк, старша медична сестра операційного блоку — Анжеліка Белогуб та операційні медичні сестри — Алла Кокалко, Тетяна Коєва, Анастасія Ярко, Алла Бакал, Людмила Омельянчук, Лариса Чебан, Олена Данилюк, Юлія Ліхачева, Ольга Дімовчі.

Операційна сестра — це невід’ємна частина команди операційного блоку, яка щоденно грає важливу і відповідальну роль та відноситься до служби швидкого реагування в екстремальних ситуаціях. Від кваліфікації операційної сестри, від знання правил асептики, антисептики та практичних навичок в участі проведення оперативних втручань багато в чому залежить результат одужання і навіть доля оперованих пацієнтів.

Медичний дім Odrex вітає всіх операційних медсестер з професійним святом. Ви забезпечуєте якісну роботу лікарів, а успіх операцій у великій мірі залежить саме від вашої роботи. Дякуємо вам за вашу працю і знання, завдяки яким ви допомагаєте в порятунку життя пацієнтів!