Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

День рентгенолога в Україні 2022

Сьогодні ми, як і щороку, святкуємо Українській день рентгенолога та Міжнародний день радіології або International Day of Radiology. Це свято стало спільною ініціативою Європейського товариства радіології, Радіологічного товариства Північної Америки та Американського коледжу радіології.

8 листопада 1895 року Вільгельм Конрад Рентген, як і зазвичай, затримався лабораторії. Працюючи, він помітив, що паперовий екран, вкритий шаром кристалів платиноціаністого барію, засвітився зеленим світлом. Сонце на той час давно зайшло, а електричне світло не могло викликати такого свічення. Зате неподалік лежала катодна трубка: у чорному чохлі, але з увімкненим струмом. Рентген здогадався, що невідоме випромінювання походить від трубки і назвав його Х-променями.

Як виявилося, Х-випромінювання проникає крізь багато непрозорих матеріалів, не відбивається і не заломлюється. Рентгенівським променям дуже швидко знайшли застосування в медицині і не тільки.

Це відкриття стало справжнім проривом у діагностиці цілого комплексу травм та захворювань, а згодом — окремим методом терапії.

Рентгенолог — це дуже відповідальна професія, якій притаманне не тільки володіння високими технологіями, який проводить дослідження. Від правильної постановки діагнозу значною мірою залежить ефективність будь-якого лікування, і як наслідок, здоров’я та життя пацієнта.

Сьогодні ми вітаємо всіх лікарів рентгенодіагностичного відділення Odrex з професійним святом та дякуємо за працю і знання які ви щодня використовуєте в роботі. Бажаємо здоров’я та щоб ваша робота приносила користь пацієнтам, а вам — професійне задоволення.

Нагадуємо, що записатись на діагностику в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.