Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Дмитро Гавалешко запрошує на Odrex Bariatric Meeting V

Друзі, 17 та 18 вересня в Medical Hub Odrex пройде ювілейна Міжнародна науково-практична баріатрична конференція Odrex Bariatric Meeting V.

Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі відеозапрошення спікера конференції,
баріатричного хірурга, директора Центру баріатричної хірургії та менеджементу ваги Лікарні Уентворт-Дуглас, члена Американської колегії хірургів — Дмитра Гавалешко.

На конференції Дмитро Гавалешко представить доповідь на важливу та дуже цікаву тему: «Роботизована та лапароскопічна баріатрія. За та проти».

Дмитро Гавалешко спеціалізується на малоінвазивних лапароскопічних та роботизованих операціях на животі та є членом товариства Американських шлунково-кишкових ендоскопічних хірургів, товариства хірургії травного тракту та Американського товариства метаболічної та баріатричної хірургії.

Також лікар Гавалешко займається хірургічною онкологією, урологією, лікуванням анально-ректальних розладів, розладів живота та травлення, розладів товстої, прямої кишки та підшлункової залози.

Конференція Odrex Bariatric Meeting буде цікава хірургам, ендокринологам, дієтологам, сімейним лікарям та гастроентерологам.

Участь у конференції — безкоштовна. Наживо в залі Medical Hub Odrex можлива за спеціальним запрошенням. Пишіть на medhubodrex@gmail.com.

Реєстрація на онлайн-участь у конференції — за посиланням: https://forms.gle/2VZnHG2yGqVR6FvPA

Буде багато нового, цікавого та виняткового. До зустрічі на Ювілейній міжнародній науково-практичній конференції з лікування ожиріння!