Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Дмитро Гавриченко на конгресі Euroanaesthesia 2023 (EA23)

На початку червня медичний директор Odrex Дмитро Гавриченко відвідав конгрес Euroanaesthesia 2023 (EA23), який проходив в Глазго, Шотландія.

Конгрес Euroanaesthesia визнаний у всьому світі як один із найважливіших і впливових щорічних заходів з анестезіології та інтенсивної терапії. Конгрес збирає понад 5000 учасників з більш ніж 100 країн світу і є видатною міжнародною платформою для розширення знань, ознайомлення з інноваційними методами, вивчення оновлених рекомендацій, а також для спілкування та співпраці з великою міжнародною аудиторією.

Триденна програма була насичена відмінними науково-реферативними презентаціями, освітніми сесіями та лекціями передових експертів з анестезіології та інтенсивної терапії. Цьогорічна програма включала сесії з широкого діапазону тем, від загальної анестезіології до інтенсивної терапії, критичної невідкладної допомоги та медицини болю.

Окремий блок на конгресі був присвячений анестезіології та інтенсивній терапії під час війни, головуючим на якому був доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця — Кучин Юрій Леонідович. Впевнені, що нові знання з конгресу допоможуть ще активніше розвивати анестезіологію та інтенсивну терапію в Медичному домі Odrex.

Дякуємо Збройним силам України за можливість вдосконалюватись в такий складний час. Розуміємо наскільки важливо саме зараз представляти Україну на заходах світового рівня отримувати нові знання та ділитись власним досвідом з колегами.

Бажаємо усім здоров’я та мирного неба!