Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Доцільність вибору методів рентгенодіагностики. Інтерв’ю рентгенолога Олександра Березовського в ефірі 7-го каналу

Доступність діагностичних методів сьогодні — надзвичайна привілея. Обрати дослідження, місце та й лікаря можна самостійно. Але для цього потрібна обізнаність або хоча б уміння правильно інтерпретувати інформацію, адже кожен метод має різну інформативність залежно від випадку пацієнта. Про це в етері «‎Світло на 7-му з Тетяною Милимко» розповів завідувач рентген-діагностичним відділенням та рентгенолог Медичного дому Odrex — Олександр Березовський.

Потужність у теслах, зрізовість, рік випуску, відгуки, ефектний вигляд, комфортне розташування, ціна — категорій для вибору діагностичного центру справді багато. На що ви здебільшого звертаєте увагу? Олександр Вікторович розповів про головні критерії вибору рентгену, КТ чи МРТ. У відео ви також знайдете відповідь на наступні питання:

• Якою буває контрастна речовина і для яких дослідженнях вона необхідна?
• Найсучасніша модель апарату vs якісний опис результатів дослідження лікарем: що першочергове?
• Понад 125 років у світі використовують рентген, а ось чи буде він актуальний у майбутньому?
• Які переваги оперативних втручань під рентген- чи КТ-контролем?
Слід пам’ятати, що перед будь-якою діагностикою краще отримати конкретне назначення від лікаря. Детальніше — в інтерв’ю 7 каналу.
Нагадуємо, що в березні в Odrex діє знижка -20% на деякі види комп’ютерної томографії. Детальніше — за посиланням: https://odrex.ua/znizhka-20-na-deyaki-vidi-komp-yuternoyi-tomografiyi-v-medichnomu-domi-odrex/

Записатись на діагностику можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/diagnosis/ або за номером +38 (048) 730-00-30.