Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Екскурсія по відділенню респіраторних захворювань

Дорогі друзі, не так давно ми анонсували відкриття відділення респіраторних захворювань Odrex, яке вже працює у повному обсязі та готове приймати пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Ще до відкриття відділення ми підготували відеоекскурсію, за допомогою якої ви можете пройти шлях пацієнта та медпрацівника — від окремого приймального відділення до блоку інтенсивної терапії, а також потрапити на нашу кисневу станцію.

Екскурсію для вас проведе завідувачка відділення респіраторних захворювань, пульмонолог Наталя Лукомська, разом з заступником медичного директора з медичної частини — Сергієм Щербаковим, завідувачем блоку анестезіології та інтенсивної терапії Ігорем Йовенко, асистентом терапевта — Андрієм Ілляшенко та головним енергетиком Ігорем Чабаном. Вони розкажуть про:

• структуру відділення і професійну команду медичного персоналу,
• як проходить госпіталізація та лікування,
• заходи безпеки, яких дотримуються у відділенні
• та багато іншого.

Детальніше дивіться у нашому новому відео.

Про відділення респіраторних захворювань читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/department/viddilennya-respiratornikh-zakhvoryuvan/

Нагадуємо, що приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7, а відучора усі охочі можуть пройти тест на виявлення коронавірусної інфекції ПЛР-методом.

Записатися на тестування ви можете за телефоном колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30.