Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Експрес-тест на антиген до COVID-19 в Odrex

Дорогі друзі! Відсьогодні кожен бажаючий може здати експрес-тест на антиген до COVID-19 в Медичному домі Odrex.

За допомогою експрес-тесту на виявлення антигену COVID-19 можна дізнатися, хворіє людина на коронавірус чи ні. Переваги такого тестування полягають в простоті виконання аналізу, а також швидкості отримання результату — всього за 30 хвилин. Ви можете здати тест, якщо у вас є симптоми вірусу або певні сумніви щодо можливості зараження.

Швидкий тест на антиген COVID-19 — це тест, який виконується за допомогою хроматографічного аналізу для якісного виявлення антигену в мазках з носоглотки або глотки людини.

Тест призначається тоді, коли потрібно швидко зробити скринінг коронавірусної інфекції. Якщо швидкий тест показує позитивний результат, це означає, що необхідно обов’язково здати ПЦР або ІФА-тест, щоб підтвердити або спростувати діагноз.

Експрес-тест використовується виключно для первинної діагностики COVID-19 — якщо у людини вже був підтверджений вірус раніше, таким методом тестування не користуються.

Вартість експрес-тестування — 800 грн

Якщо у пацієнта виявлено позитивний результат, необхідно обов’язково звернутись до лікаря для підтвердження діагнозу і призначення подальшого лікування.

Здати експрес-тест на антиген до COVID-19 можна в кабінеті забору аналізів Медичного дому Odrex без запису, якщо ви не маєте симптомів або в Амбулаторії респіраторних захворювань за адресою: Розкидайлівська, 69/71 при наявності симптомів.