Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Електронний адміністратор в Медичному домі Odrex

Кожен день спеціалісти Медичного дому Odrex працюють над тим, щоб досвід взаємодії пацієнтів і нашої клініки ставав краще, а лікування було більш комфортним.

Нещодавно у пацієнтів Odrex з’явилась можливість оплатити послуги та отримати направлення на діагностику чи консультацію за допомогою електронного адміністратора.

Правила користуванням електронним адміністратором дуже прості:
• попередньо вам потрібно записатись на консультацію чи діагностику у операторів кол-центру або за допомогою мобільного додатку,
• пройти авторизацію в системі за допомогою мобільного телефону або QR-коду в додатку,
• перевірити послугу та оплатити її готівкою, карткою, на касі або за допомогою коштів, які є на вашому рахунку в Odrex,
• з чеком та направленням ви можете пройти до кабінета лікаря або на діагностику.

Якщо у вас виникли питання або складнощі під час користування електронним адміністратором, наші адміністратори реєстратури завжди раді прийти вам на допомогу.

Детально про роботу електронного адміністратора в нашому новому відео розповідає старший адміністратор реєстратури — Ліана Жуковська.

Нагадуємо, що записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex: https://odrex.ua/app, через форму на сайті https://odrex.ua або у операторів нашого кол-центру за номером +38 (048) 730-00-30.