Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Фахова школа з майстер-класом: «Роль УЗД в роботі лікаря акушер-гінеколога та репродуктолога»

Вихідними в Medical Hub Odrex пройшла одноденна фахова школа з майстер-класом «Роль УЗД в роботі лікаря акушер-гінеколога та репродуктолога», яка зібрала 55 лікарів УЗД та акушерів-гінекологів.

Організатором та лектором школи була Олена Сусідко — кандидат медичних наук, медичний директор «Медичний центр доктора Ніколаєва», директор Української філії Міжнародної школи з медичного ультразвуку ім. Яна Дональда. Модератором — Олена Долгущина, лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії. Центр репродуктивного здоров’я ″Gameta″. Стаж роботи за фахом 32 роки, член УДК-УАФУД

В теоретичній частині ми поговорили про стандарти медичної допомоги, пренатальний комбінований скринінг, предиктори перинатальних ускладнень та розібрали наказ № 1437 від 09.02.22 щодо пренатальної діагностики. Також ми розібрали цікаві та рідкі приклади з практики, обговорили тему «сірої зони» в акушерстві та УЗД: рубець на матці, сімфізіальна щілина, шийка матки та поговорили про еластографію в акушерстві.

Практична частина складалась з проведення майстер-класу з УЗД в акушерстві розбору алгоритмів обстеження в залежності від триместру вагітності та лайфхаків для початківців. Окремо ми розглянули та обговорили техніку виведення 3/4D, еластографії та розглянули питання про формування висновків та надання рекомендацій.

Дякуємо всім учасникам за цікаві питання та дискусії, ділимося фотозвітом і чекаємо вас на нових заходах в Medical Hub Odrex.