Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Футболісти «Чорноморця» перевіряють стан здоров’я перед зборами

Відпочинок футболістів «Чорноморця» після першого кола Чемпіонату України позаду. Команда вже повернулась на поле, щоб розпочати підготовку до другого кола. Але перед цим – ретельний чекап здоров’я в Медичному домі Odrex.

«Воно має стартувати на початку березня, якщо у нас буде більш-менш нормальна ситуація. Команда завжди наполягає на тому, що ми граємо, дивимось футбол і вболіваємо лише завдяки нашій армії. Зараз гравці активно готується: вони поселилися на базі, почали перші після відпустки тренування в тренажерному залі та на полі», – коментує журналіст пресслужби ФК «Чорноморець» Віталій Хемій.

Тренувальні збори проходитимуть за кордоном, куди футболісти вирушать 16 січня. Але перед цим вони перевіряють стан здоров’я. Медогляд – важлива частина підготовки до тренувального процесу.

«У нас є вимоги, і команда має цим вимогам відповідати. Добре, що у нас є такий партнер, завдяки якому ми можемо пройти кваліфікований медогляд. Процес не є хаотичним: футболістів заздалегідь поділили на групи, кожна з яких проходить всі обстеження у свій день», – продовжує Віталій Хемій.

Футболісти відзначили, зокрема швидкість роботи медперсоналу під час проведення маніпуляцій. Нападник Дмитро Юсов поділився враженнями від процесу: «Медогляд пройшов добре. Ми задоволені, все було швидко та якісно», його підтримав півзахисник команди Орест Кузик: «Приємно було мати справу з професіоналами!»

Check-up здоров’я спортсмени пройшли в режимі одного дня, завдяки чому не витрачали час на черги та мали змогу оперативно отримати поради від медичних фахівців.

Заступник медичного директора Медичного дому Odrex Сергій Щербаков наголошує:

«Профілактична медицина дозволяє заощадити здоров’я людини, звернути увагу на проблеми, які ще не проявили себе у вигляді хвороб. Check-up організму, який ми провели футболістам, охоплює лабораторні аналізи, електрокардіографію, тредміл-тест, ультразвукові та рентген-дослідження. Під час змагань йде пікове навантаження на опорно-руховий апарат спортсмена, на його серцево-судинну систему. Тому необхідно перебувати поруч, щоб мати можливість надати невідкладну допомогу. Медичний дім Odrex з великим задоволенням та гордістю допомагає нашій улюбленій команді».

Детальніше дізнатись про Check-Up організму ви можете на сайті клініки, а записатись на консультацію або діагностику – через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.