Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Галина Олександрівна Короленко – новий гастроентеролог вищої категорії Odrex

Пишаємось, що до нашої команди долучилась Галина Олександрівна Короленко – гастроентеролог вищої категорії.

Галина Олександрівна дотримується принципів доказової медицини, проводить виважені та змістовні консультації та надає рекомендації з немедикаментозного та медикаментозного лікування згідно сучасних клінічних протоколів. З яких питань можна звертатись?

  • діагностика лікування захворювань органів травлення: стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, тонкої та товстої кишки, підшлункової залози, печінки та жовчовивідних шляхів,
  • противірусна терапія хронічних вірусних гепатитів С та В,
  • профілактика розвитку вікових ускладнень та рецидивів захворювань.

Галина Короленко – член Української асоціації гастроентерологів, гепатологів та Українського клуба панкреатологів. Щорічно бере участь в роботі Української школи гастроентерологів, гепатологів України та наукових симпозіумах з міжнародною участю. Незважаючи на те, що досвід роботи у Галини Олександрівни досить потужний – понад 30 років, вона активно продовжує вдосконалювати знання на різноманітних конференціях та майстер-класах. Лікар також має вищу категорію з терапії та є гепатологом.

Галина Олександрівна приймає в Медичному домі Odrex на Розкидалівській, 69/71 та Багатопрофільній лікарні на Філатова, 38. В кожному з відділень доступний максимум досліджень ШКТ, необхідних для встановлення діагнозу: лабораторні аналізи, УЗД, рентгенографія, КТ та МРТ, ендоскопічні обстеження.

Записатись на консультацію можна через форму на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.