Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Гінекологи Ірина Циганенко та Ольга Гнатенко на українсько-турецькому науково-практичному уікенді

На початку лютого акушери-гінекологи Odrex Ірина Циганенко та Ольга Гнатенко відвідали україно-турецьку конференцію на тему «100 питань про здоров’я жінки: гормонокорекція, онкоризики, профілактика».

На конференції гінекологи ділились досвідом застосування нових методів лікування та обговорювали гострі питання боротьби з раком у жінок. Зокрема обговорювали питання важливості нових методик діагностики та лікування, скринінгу та профілактики онкологічних захворювань.

На конференції представили свої доповіді спеціалісти з України, Туреччини та Грузії. На лекціях та майстер-класах учасники розглянули питання патології молочних залоз, ендометріоз як фактор ризику виникнення раку тіла матки, розглянули сучасні методи лікування ендометрію, проблеми дисменореї в репродуктології, еволюції підходів до менеджменту міоми матки і лікування вульвовагінальних інфекцій.

Детальніше про гінекологію в медичному домі Odrex.

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті. — з Ольгою Гнатенко та Іриною Циганенко.