Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Головне про переломи. Інтерв’ю ортопеда-травматолога Костянтина Палагнюка в ефірі 7-го каналу

Травми, переломи, вивихи чи ушкодження — це все знайомі майже кожному проблеми. Перевага сучасної травматології полягає в тому, що їхнє лікування проходить швидко і повернутись до звичного режиму можна вже наступного дня, навіть якщо зламана кінцівка. Про головні аспекти лікування переломів в ефірі 7-го каналу розповів завідувач відділення ортопедії та травматології Медичного дому Odrex — Костянтин Палагнюк.

Больовий синдром, що викликаний травмою чи переломом, зазвичай не знімається та потребує якнайшвидшої допомоги. Нехтування оглядом у спеціаліста, діагностикою та адекватним лікуванням призводить до формування застарілих травм, які з часом почнуть завдавати дискомфорту та проблем. Костянтин Валентинович розповів про лікування переломів методом металоостеосинтезу в Odrex та відповів на наступні запитання:

• Який порядок дій при переломі?
• Як швидко пацієнт може повернутись до ходьби?
• Металева конструкція обмежує пацієнта? Чи можна крутити педалі, бігати чи плавати?
• Конструкція залишається назавжди на кістці чи її потрібно діставати? Чи є різниця для самопочуття пацієнта?

Детальніше — в інтерв’ю 7 каналу.

Дізнатися більше про відділення ортопедії та травматології в Медичному домі Odrex: https://odrex.ua/ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/ua/specialists/palagnyuk-konstantin-valentinovich/ або за номером +38 (048) 730-00-30.